ad728x90
Мини Футболна Лига

Las Bellas се върна на пътя към титлата след голова фиеста със Страшимирово

от ###

MFC Las Bellas и МФК Страшимирово изнесоха истиснки голов спектакъл, като и двата отбора играха открит и атакуващ футбол от първата до последната минута. Иван Добрев и Владимир Маринов от шампионите и Мартин Костов от Страшимирово записаха хеттрик към головите си сметки.

Las Bellas и Страшимирово си спретнаха истинско голово шоу. Въпреки че още до 13' мин на срещата вече никой нямаше съмнение кой ще бъде крайният победител в срещата, двата тима не спряха да атакуват през целият мач.
Иван Добрев (5'), Владимир Димов (11') и Владимир Маринов (13') направиха класически аванса на шампионите още до 13' мин. на двубоя. Галин Петров (15') и Мартин Костов(17') обаче върнаха надеждите на "белите" за нещо повече от почетна загуба в този двубой с две бързи попадения. Така двата отбора се оттеглиха на почивка при резутлат 3:2 в полза на Las Bellas.

Втората част започна изключително добре за шампионите, които с голове на Иван Добрев (31' и 35'), Владимир Маринов (34') и автогол на Мариян Христов(36') дръпнаха сериозно пред своя опонент. Страшимирово все пак отговори с гол на Мартин Костов (37'), но два бързи гола на Велико Великов (40') и Владимир Маринов(41') подпечатаха трите точки за Las Bellas. Все пак в 46' мин. Мартин Костов оформи своя хеттрик и фиксира крайното Las Bellas - Страшимирово 9:4.

В следващият кръг Las Bellas се изправят в директен спор за първото място с временният лидер МФК Варварите, докато Страшимирово излиза срещу MFC Gastrade.