MISHO SPORT CUP

Автогол изведе Ботев 18 до победа срещу The Unity в Misho Sport Cup

от ###

Попадението падна в заключителните минути

В среща от ⅛ финалите на Misho Sport Cup тимът на Ботев 18 постигна труден успех с 3:2 над The Unity. Срещата бе изключително равностойна, като победата заслужено можеше да отиде при който и да е от двата отбора. Иван Иванов откри за Unity в шестата минута, но с два гола на Даниел Асад (20’ и 33’) “жълто-черните” изравниха резултата. Unity изравниха чрез Димитар Гити в 36-тата минута и всички наблюдаващи срещата очакваха изпълнение на дузпи, когато Панайот Панайотов от “синьо-жълтите” си отбеляза злощастен автогол (43’) за крайното 3:2 в полза на Ботев 18.

Така третият в Seria A продължава напред в Misho Sport Cup и ще се срещне с Fullmax на ¼ финалите, като победителят от сблъсъка очаква на полуфинал спечелилия срещата Дубала - Godzila.